Eugenijus Paliokas. CoronaWHO’sMusic

 

2020-04-15

CoronaWHO’sMusic

 
 
 

WHO = PSO

Kieno pinigai, to ir muzika.

Trump’ui pagailo 0,365 milijardo


kai Lietuvos EksTremalai 
 
 
Mažulis Taupulis Trump’ulis…
 
Kam dabar PSO bus dėkinga už finansavimą?

O kam dėkinga, apart JAV, buvo iki šiol?

 
From 1948, when WHO was established, the Organisation has relied on the assessed contributions of its member states for its regular budget. However, since the early 1980s the WHO World Health Assembly has had a policy of zero real growth for the regular budget and has had to rely increasingly, therefore, on attracting additional voluntary contributions, called extrabudgetary funds (EBFs). Between 1984-85 and 1992-93 the real value of the EBFs apparently increased by more than 60% and in the 1990-91 biennium expenditure of extrabudgetary funds exceeded the regular budget for the first time. All WHO programmes, except the Assembly and the Executive Board, receive some EBFs. However, three cosponsored and six large regular programmes account for about 70% of these EBFs, mainly for vertically managed programmes in the areas of disease control, health promotion and human reproduction. Eighty percent of all EBFs received by WHO for assisted activities have been contributed by donor governments, with the top 10 countries (in Europe, North America and Japan) contributing about 90% of this total, whereas the UN funds and the World Bank have donated only about 6% of the total to date. By contrast, about 70% of the regular budget expenditure has been for organisational expenses and for the support of programmes in the area of health systems. Despite the fact that the more successful programmes are heavily reliant on EBFs, there are strong indications that donors, particularly donor governments, are reluctant to maintain the current level of funding without major reforms in the leadership and management of the Organisation. This has major implications for WHO’s international role as the leading UN specialised agency for health.
 
Rimtą straipsnį pacitavau, mokslinį.
 
Na, gerai – o kas fundijo tai PSO ketvirtį amžiaus po 1996?
 
Suprantama – gerosios USA, iki pat šių dienų – o kas dar?
 
Čia, beje, pilna nuorodų – paspaudykit, pasivaikščiokit!
 
O iš M&B Gates’ų puslapio jo apačioje galima išeit per šiuos vartelius:
 
 
2016-tais atventė sau reikalingos darbo jėgos sveikatinimo dešimtmetį!
 
 
Bla
bla!

Lyg Kinijos viršūnėms būtų neleidžiama tai, kas Vakarų viršūnėms buvo leidžiama:))
 
 

KoronaVentiliuotojai

  

Kaip pasiekti mirštamumo rodiklius, jei virusas beveik nekenksmingas? Numatyti privalomą gydymo algoritmą – plaučių ventiliavimu.

99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.

Trumpas šios gydymo metodikos aprašymas, kad suprastumėte apie ką yra kalba. Nes visi įsivaizduoja jog tai tiesiog žmogaus pajungimas prie aparato, kuris tau tiekia deguonį ir padeda kvėpuoti. Realybė yra kita. Žmogų užmigdo priverstinai, medikamentų pagalba. Visą laiką jis būna lengvoje narkozės būsenoje ir šis aparatas per prievartą tiekia orą į tavo plaučius. Iš esmės tu pats nebekvėpuoji, už tave tai daro mašina (būtent todėl atjungus aparatą kai kurie tampa invalidais visam gyvenimui).

Kokios komplikacijos galimos dėl dirbtinio plaučių ventiliavimo (įdomu ar pacientai apie tai informuojami prieš pajungiant?):

Kvėpavimo nepakankamumas dėl plaučių fibrozės, tai negrįžtamus pakitimus plaučiuose sukelianti liga.

Plaučių emfizema. Jai būdinga tai, kad nuolat didėja oro pripildomas plotas. Kartais po krūtinės ląstos traumos, pažeidus stemplę, plyšus krūtinplėvei ir patekus orui į plaučių vartus atsiranda tarpuplaučio emfizema. Tada oras spaudžia svarbiausias kraujagysles, širdį ir gali sukelti asfiksiją, širdies veiklos nepakankamumą.

Chroniškas uždegiminis procesas trachėjoje ir plaučiuose.

Kokie dar būna pavojingi atvejai dėl priverstinio plaučių ventiliavimo?

Pav.

Vieno arba abiejų plaučių plyšimas (būtent senoliai ir vaikai rizikuoja ne tik jei aparatas nustatytas tiekti padidintą oro spaudimą, bet netgi tada kai spaudimas yra normalus.

Antrinio uždegimo išsivystymas, dėl skysčių kaupimosi apatiniuose kvėpavimo takuose. Jis negali būti pašalintas natūraliai, todėl turi būti šalinamas kas pora valandų. Žinant koks užimtas dabar aptarnaujantis medicinos personalas, dažnas atvejis kuomet šalinti laiku nėra galimybės. Todėl šiame skystyje esanti mikroflora dažnai sukelia antrinį užkrėtimą – stazinę pneumoniją.

Rūgščių ir šarmų disbalansas – kraujyje gali išsivystyti acidozė (kai parūgštėja kraujas) arba alkalozė (nuokrypis į šarminę pusę) .

Jeigu pacientas pajungtas ilgą laiką prie šio aparato, tuomet gali išsivystyti kvėpavimo centro dezadaptacija su labai rimtais metabolinio proceso sutrikimais, pav.: tulžies stagnacija su vėliau susidarančiais akmenimis tulžies pūslėje, urolitiazės (akmenys šlapimtakiuose) vystymasis, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos stresinė opa ir pan.

Labai svarbu žinoti, kad išvengti šių komplikacijų yra labai sudėtinga ir jų atsiradimo rizika tiesiogiai susijusi su paciento prijungimo trukme. Pav. stazinės pneumonijos rizika padidėja jau po pirmos paros, prijungimo prie plaučių ventiliavimo aparato. O rimti metabolinio proceso sutrikimai 100 procentų pasireiškia pas tuos pacientus, kurie buvo pajunti prie aparato ilgiau nei savaitė.

Nors iš pat pradžių visi specialistai (PSO taip pat) tvirtino, kad koronoviruso gydymo būdų nėra, bet kažkodėl būtent ši, labai rizikinga gydymo metodika, yra priimta kaip pagrindinė gydant koronoviruso pacientus. Daugelis šalių net pradėjo masinę plaučių ventiliavimo aparatų gamybą.

Kodėl?

Kas nustatė tokį privalomą visiems gydytojams veiksmų algoritmą?

Dar Hipokratas*

 
savo mokinius mokė, kad jei nežinai kaip gydyti, pagrindinis vaistas yra ramybė, šviežias oras ir liesas maistas.

(Paprastas medicinos personalas nėra kaltas dėl tokio gydymo būdo. Tokia imperatyvi tvarka ir tu gali netekti gydytojo licencijos jei jos nevykdysi).

p.s. Sužinokite kas nustatė tokį gydymo algoritmą ir jūs būsite beveik prisikasę kas užsakė šią pasaulinę aferą.

Su meilę ir rūpesčiu
Vladimiras Troščenka

* HIPOKRATO PRIESAIKA
Savo šeimos, mokytojų ir medicinos profesijos brolių akivaizdoje iškilmingai PRISIEKIU , kad, sutelkdamas visus savo sugebėjimus laikysiuosi šios priesaikos:

• Visas mano gyvenimas tebūnie skirtas tarnauti žmonijai. Saugosiu žmogaus gyvybę ir jos neliečiamumą nuo pat pradėjimo iki natūralios mirties, gerbsiu jos orumą.
• Gerbsiu savo mokytojus ir ta pačia dvasia perduosiu medicinos meną kitiems, stengsiuosi neatsilikti nuo medicinos mokslo pažangos, ligonių labui nevengsiu konsultuotis su labiau patyrusiais gydytojais.
• Sąžiningai, garbingai ir nesavanaudiškai gydysiu be išimties visus, vengsiu tyrimo ir gydymo metodų, žalingų žmogaus gyvybei ir sveikatai bei pažeidžiančių žmogaus teises.
• Informuosiu ligonį ir jo šeimą apie ligą, tyrimo ir gydymo būdus bei galimas pasekmes, atsižvelgdamas į jo interesus ir pageidavimus.
• Niekada neskirsiu ir neduosiu mirtinos vaistų dozės, nei savo noru, nei kitų prašomas.
• Sieksiu paciento gerovės, vengsiu bet kokio nehumaniško žingsnio, paciento klaidinimo ir korupcijos.
• Šventai saugosiu man patikėtas paslaptis.
• Visada būsiu korektiškas savo kolegoms.
• Mediko pareigas atliksiu nepaisydamas paciento amžiaus, tautybės, religijos, rasės ar socialinės priklausomybės.
• Net ir verčiamas, nieku gyvu nesutiksiu, kad mano medicinos žinios būtų nukreiptos prieš žmoniškumą.

Jei nepažeisiu šios iškilmingai, laisvai ir garbingai duotos priesaikos, tebūnie man leista džiaugtis gyvenimu bei medicinos mokslo praktika.

Tepadeda man Dievas !


 

TikrojiKorona

Ji mano ir jūsų „išmaniųjų“ klaviatūrose:

$, €, £, ¥, ¥.

Neapsirikau ¥, ¥ parašęs – vienas ¥ japonų jenos, o antras ¥ kinų juanio, ne taip ir senai sugebėjusio „įsispraust“ į TVF (IMF) „superpinigo“ SST (SDR) dalininkus.

Pirmiesiems keturiems teko „pasislinkt“, ypač su UK „perkriegštyta“ „Didžiaja“ Britanija siejamo svaro, kadaise verto Sterling kokybės sidabro svaro, už kurį šiandien Vilniuje nė keptų bulvyčių svaro neįpirksi, „pasislinkt“ ir perleist savo SDR dalies dalį.

 
 
Kaip bus po KoronaVirusinės „cibulienės“?
 

 
A, Mokslininkai?
 
A, Burtininkai?