Satkevičius Edvardas. Tikra Lietuvos istorija.

Nuo seno esame įpratę, kad šventinis laikotarpis mums pateiktų įdomių, neišdildomų įspūdžių. Vieni renkasi keliones, kiti nostalgiškas kaimo sodybas, treti rymojimą prie židinio. Įspūdžius kuria visos be išimties televizijos, radijo stotys, o ką jau kalbėti apie koncertų, teatrų ir kitokias sales. Nenorime likti šios tradicijos nuošalyje ir mes, svetainė lietuvosvisuomenestaryba.lt. Ta proga publikuojame tik daugiau kaip prieš mėnesį pabaigtą žinomo visuomenės veikėjo, didelio Lietuvos patrioto technikos mokslų daktaro, docento Edvardo Satkevičiaus knygą „Galių, gudų, vyčių, lietuvių praeitis ir dabartis. Tikra Lietuvos istorija“.  Manome, kad ji suteiks ne tik įdomių, bet ir prasmingų akimirkų nutarusiems šiuo šventiniu laikotarpiu ją perskaityti. Redaktorius.

Satkevičius Edvardas

Galių, gudų, vyčių, lietuvių praeitis ir dabartis

Tikra Lietuvos istorija

Kaunas    2018

Knygoje pateikiama trumpa galių, gudų, lietuvių, slavų tautų ir jų kalbų susidarymo istorija. Aptariama krikščioniškoji kalbinė inkvizicija ir jos sukelti slavinimo padariniai. Ištirta kalbų ir religijų įtaka pavardžių kitimui. Smulkiai išnagrinėta kariškių vyčių ir jų pavardžių istorija. Parodyta, jog vyčių pavardžių nešiotojai negali būti Lenkijos karalystės kilmės.

Knyga yra tik elektroniniame pavidale. Knygą galima platinti visomis dauginimo priemonėmis ne pasipelnymo tikslais be autoriaus leidimo.