Siūlau, tapti unikalios pilietinės iniciatyvos – referendumo dėl visu galiojanč

Pradžia Forumai Forumai Siūlau, tapti unikalios pilietinės iniciatyvos – referendumo dėl visu galiojanč

Šioje temoje yra 1 atsakymas, 2 dalyviai, ją paskutinį kartą atnaujino  Mindaugas R. prieš 5 m. 4 mėn..

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)
 • Autorius
  Įrašai
 • #1304

  HUNTER
  Participant

  Tapo aišku ,kad daugiau nebegalime patikėti valdžiai spręsti mums visiems svarbių klausimų mūsų neatsiklausus, nes mūsų išrinkta valdžia visiškai niekuo neatsako už savo prisiimtus sprendimus, nei teisiškai, nei morališkai. Ir mes neturime jokių įrankių jai įtakoti, išskyrus referendumo, numatyto Konstitucijoje, galimybę.
  Tampa visiškai aišku, kad niekas už mus pačius nepadarys to, kas privalu padaryti mums patiems. Ateiti referendumo dieną ir išreikšti savo valią , išsilaisvinti nuo baisiausios prievoles valdžiai, prievoles mokėti mokesčius.
  Siūlau referendumu – likviduoti dabar veikiančia mokesčių sistema Lietuvoje ,kuri jau sunaikino tūkstančius Lietuvos įmonių , virš 1 000 000 darbo vietų, privertė emigruoti šimtus tūkstančiu protingiausiu ir gabiausiu Lietuvos piliečių , sukūrė sąlygas atsirasti šimtam tūkstančių bedarbių ir net 640 000 Lietuvos piliečiu nuvarė už skurdo ribos .
  Surinkti 300 000 rinkimo teisę turinčių asmenų parašų ir suteikti galimybę Lietuvos piliečiams referendumu pareikšti savo nuomonę – panaikinti visus dabar galiojančius mokesčius ir įvėsti naujus, progresinius mokesčius Lietuvoje , kurie bus taikomi tik įmonėms ir tik įmonių apivartai nuo 3% -10% ir ne daugiau. Uždrausti valdžiai taikyti mokesčius vaistams, medicinai, mokslui, būstui , busto šildymui, teisinėms paslaugoms.
  Maistui ne didesnis nei 3% apivartos mokestis . Lietuvos gamybos, statybos, paslaugų įmonėms ne didesnis nei 5% apivartos mokestis. Valstybes valdymui 7% nuo surinktu mokesčių .Visi kiti surinkti mokesčiai padalinami Lietuvos piliečiams, po lygiai .

  #1637

  Mindaugas R.
  Participant

  esminis filosofinis teiginys čia „išlaisvinti nuo privalomų mokesčių“

  kol planetoje egzistuoja bent 1 nusikaltėlis – tai tiesiog absurdas.
  visi mokesčiai ir visi įstatymai yra skirti palengvinti nusikaltėlių gyvenimą į vieną ar i kitą pusę.

Rodomi 2 įrašai - nuo 1 iki 2 (viso: 2)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.