Koronavirusas galėjo būti tiesiog eiliniu gripu

Koronavirusas galėjo būti tiesiog eiliniu gripu

2021 rugsėjo 27 17:57:00
Vidmantas MISEVIČIUS
 

Sveikatos teisės instituto pirmojoje tarptautinėje mokslinėje konferencijoje, be Lietuvos specialistų, savo įžvalgomis dalijosi ir kitų šalių teisininkai bei medikai. Šiandien „Vakaro žinios“ pristato Vokietijos specialistų požiūrį į pandemiją.

Pandemija tėra turtingųjų noras perimti pasaulio kontrolę. EPA-Eltos nuotr.

 
Visuomenės sveikatos ir epidemiologijos specialisto Volfgango Vodargo (Wolfgang Wodarg) nuomonė:

„Aš dirbau 2009 m., kai buvo analizuojamas kiaulių gripas. Tuomet irgi buvo paskelbta pandemija, skirta daug pinigų vakcinoms, tačiau vėliau jas gavusiems žmonėms pasireiškė galybė šalutinių poveikių. Juos lėmė preparatų priedai, naudoti imuninei sistemai stiprinti. Šiandien, kai turime panašią situaciją, būtina diskusija ir dialogas. Privalu žinoti PSO, ES ir vyriausybių vaidmenį to, kas dabar vyksta.

Išskirčiau du etapus – medicininį ir politinį. Akivaizdu, kad tai, kas vyksta dabar, skaldo ir žlugdo visuomenę.

Kai kurios ligoninės susidūrė su problemomis, bet tikrai ne visos. Nes koronavirusas – viršutinių kvėpavimo takų virusas, su tokiais susiduriame kiekvieną žiemą. Visada būna aukų. Galime tam pasirengti. Net gripo atvejais dalį jų sukelia SARS virusai. Taigi, jeigu turime daug kvėpavimo takų ligų atvejų ir tik kelis koronaviruso atvejus, to negalima vadinti pandemija.

Viruso plitimo nenustato ir testai, nes PGR testai nerodo, kad asmuo serga ir gali užkrėsti kitus. Naudojamos priemonės, kurios nebuvo skirtos epidemiologinei priežiūrai ir kovai su epidemija. Jei asmuo pajaučia simptomus ir naudojami testai, tegalime nustatyti, kokie virusai tuo metu yra žmogaus organizme. Net jei turėsime keletą tūkstančių mutacijų, tai vis tiek bus koronavirusai, priklausantys viršutinių kvėpavimo takų infekcijų rūšiai.

Dabartinis virusas yra vienas iš daugelio, tad nereikėtų susitelkti tik ties juo. Vokietijoje į ligoninę su teigiamu PGR testu patekęs žmogus vadinamas sergančiu. Tačiau jeigu jis keliauja į reanimaciją, ligoninės gauna daugiau pinigų, todėl jos yra suinteresuotos rasti daugiau ligonių, nors toli gražu ne visi testai yra teisingi. O mes visa tai stebime ir nieko nesakome, nes bijome.

Reikia atminti, kad visi virusai yra pavojingi. Ne tik šitas. Vokietijoje, jei gydytojas suabejoja koronaviruso keliamu pavojumi, jis gali prarasti darbą. Gydytojai ir mokslininkai užduoda klausimus ir patiria spaudimą. Politikai nėra patenkinti, kai gydytojai sako, kad vakcinų nereikia, nes taip prarandami užsakymai. O farmacinės įmonės suinteresuotos pelnais. Ekstremali situacija yra patogi terpė dideliam uždarbiui.

Dabartinė vakcinacija – pati tikriausia genų terapija. Nors apie pacientus renkama daug duomenų, įskaitant genetinius, bet trūksta elementarios kontrolės.

Nėra skaidrumo, pasitikima duomenis renkančiomis bendrovėmis. Įmonės gauna leidimus tiekti rinkai vakcinas, tačiau aš jomis nepasitikiu ir noriu žinoti, kas yra tos vakcinos. Kol nėra skaidrumo, žmonės turi žinoti, kad tai – genų terapija. Kartais tai gerai, nes padeda įveikti ligas, tačiau ne šiuo atveju. Politikai ir farmacininkai nori visus subadyti tik pusę metų tirtomis vakcinomis. To negalima leisti.“

Vokiečių teisininkas, advokatas Reineris Fiulmichas (Reiner Fullmich), įveikęs teismuose korporacijas, dabartinis Koronaviruso tyrimo komiteto narys.

„2009 m. prasidėjus kiaulių gripui, buvo skiepijami vaikai. Vėliau paaiškėjo, kad nemažai jų patyrė žalą ar net tapo neįgaliais, nors skiepai nebuvo būtini, o „baisioji“ liga tebuvo paprasčiausias gripas.

Dabar viskas kartojasi. Žmonės prarado pasitikėjimą vyriausybe, todėl 2020-ųjų liepą teko įsteigti Koronaviruso tyrimo komitetą. Jo veikloje, be įvairių sričių ekspertų, jau dalyvauja ir politikai. Komitetas uždavė tris klausimus: kiek virusas pavojingas, kiek patikimas yra testas, kiek taikomos kovos priemonės pakenks šalių ekonomikai?

Išanalizavęs surinktus duomenis, komitetas nustatė, kad pandemija niekada nebuvo susijusi su sveikata. Nereikėjo skelbti pandemijos, nes koronavirusas nė kiek nepavojingesnis už įprastą gripą. Net PSO pripažįsta, kad šio viruso infekcija plinta įprastai, tačiau „pamiršta“, kad yra alternatyvių gydymo metodų.

Antra komiteto išvada – tiek JAV, tiek Europos vyriausybės neveikia piliečių naudai. Be to, buvo nustatyta, kad didžiosios korporacijos dažnai veikia už įstatymų ribų, o politikai prisideda prie jų manipuliacijų.

Esama patikimų įrodymų, kad 2019 m. Uhane, Kinijoje, virusas tikrai pasireiškė gyvūnų turguje. Tik buvo pamiršta pasakyti, kad šiame mieste buvo atlikta daug eksperimentų, kuriuose dalyvavo JAV ir Prancūzijos specialistai. Eksperimentais siekta paversti virusą pavojingesniu, negu jis yra, bet jie norimo rezultato nedavė. Suvokusi tai, Davoso šutvė pradėjo dar aktyviau įgyvendinti pastaruosius 10-imt metų brukamus savo planus.

Žmogaus imuninė sistema puikiai susitvarko su virusais, išskyrus atvejus, kai žmonės dusinami kaukėmis, o virusas suleidžiamas tiesiai į kūną. Vyresnius žmones virusas paveikė stipriau. Prie imuninės sistemos silpninimo prisidėjo dar iki pandemijos gauta gripo vakcina. Pacientai iš ligoninių, laukiant „kovidinių“ pacientų, buvo perkelti į globos namus, kur jie ir pasigavo virusą.

PSO vieną iš savo marionečių įkišo į Italijos sveikatos apsaugos ministeriją. Jis buvo atsakingas už pasiruošimą pandemijai, nors paskutiniai mokymai vyko tik 2016 m., ir medikai nebuvo tam tinkamai pasirengę.

Tas pats įvyko Niujorke. Be panikos kėlimo žmonės galvotų, kad serga gripu ir ramiai gydytųsi namie. Kilus panikai, jie skubėjo į ligonines, kur nukentėjo dėl netinkamai suteiktos medicininės pagalbos. Turimi vaistai nuo koronaviruso yra veiksmingi, tačiau daliai žmonių jie net neturėjo būti skirti. Taip pat buvo nustatyta, kad 80-90 proc. „kovidui“ priskiriamų mirčių lėmė kitos priežastys.

Taip vyksta, nes dabartinė pandemija buvo planuojama 10-imt metų. Pirmasis bandymas – 2009-ųjų kiaulių gripas. PSO neatskleidžia, kodėl pakeitė pandemijos apibrėžtį į „ligą, kuri plinta po visą pasaulį“. Dabar aišku, kad kiaulių gripas buvo lengvas gripas. Tokiu pat galėjo būti ir koronavirusas…

Manome, kad po incidento Uhane pandemiją planavę turčiai nusprendė pasauliui pasakyti – situacija yra sudėtinga ir kažką reikia daryti. 2020 m. pradžioje buvo sakoma, kad tai – švelnus gripas ir spec. priemonių nereikia. Tuo pat metu, kai politikai bandė visus raminti, daktaras Christianas Drostenas (Christian Drosten) gavo signalą ir pradėjo dirbti. Nors buvo sakoma, kad tai švelnus gripas, jau buvo kuriamas PGR testas. PSO sulaukė spaudimo ir paskelbė tarptautinę nepaprastąją padėtį. Pagal PSO taisykles, naujus vaistus galima naudoti tik pandemijos atveju. Nors nieko rimto nenutiko, bet buvo palaikoma panika. Tuomet, kai buvo paskelbta nepaprastoji padėtis, pasikeitė tik tai, kad Ch.Drostenas pristatė PGR testą, kurį PSO rekomendavo naudoti visiems.

Problema su testu ta, kad jį sugalvojo ne Ch.Drostenas ir tai nėra diagnostikos priemonė ar įrodymas diagnozei nustatyti. Teigiamas testas leidžia spėti, kad kai kurie imuniniai elementai kovoja su virusu. Jis nustato tik fragmentus, o užsikrečiama tik tuomet, kai į organizmą patenka visas virusas bei pasireiškia papildomi simptomai. Ch.Drostenas sukūrė du melus – PGR testą ir besimptomius atvejus. Pastarieji neegzistuoja.

Todėl sakau – nėra koronaviruso pandemijos. Yra PGR testo pandemija, būtina visuotinei vakcinacijai. Tačiau kadangi pandemijos nėra, tai ir skiepai nuo jos nėra būtini. Vakcina – ne skiepai, o genetinė terapija, genetiniai tyrimai. Tai – žmogaus teisių pažeidimas, taikant invazinį medicininį gydymą prieš žmogaus valią. Žmonės gali sutikti tik tuomet, kai žino, su kuo sutinka ir kas jų laukia.

Niurnbergo procese buvo siekiama, kad žmonės niekada netaptų bandomaisiais „triušiais“. Taip gimė Niurnbergo kodeksas – niekas negali būti gydomas be jo sutikimo. Sutikimas reiškia, kad žmonės žino, jog su jais yra eksperimentuojama, nes vaistų tyrimai dar nėra baigti. O kur dar daugybė nenumatytų šalutinių poveikių. Žmonės tai turi suprasti.

Ir ar tikrai skiepas efektyvus? Izraelyje buvo paskiepyta 84 proc. gyventojų. Dalis jau gavo trečiąją dozę. Kalbama, kad netrukus reikės ir ketvirtos. 86 proc. ligoninėse nuo „kovido“ gydytų pacientų buvo vakcinuoti du kartus.

Politikai bando nuslėpti informaciją ir neleisti visuomenei sužinoti tikrųjų faktų. Neturtingiems siūloma pinigų, kad palaidotų artimuosius ir nepraneštų apie šalutinius poveikius ar mirtis. Tikrasis šalutinių poveikių ir mirčių dėl jų skaičius siekia 0,5 mln. Be to, rudenį ir kitų metų pavasarį vakcinuoti asmenys gali turėti problemų, nes susidurs su pirminiu virusu. Kiekviena nauja dozė vis pavojingesnė imuninei sistemai. Tikėtinas krešulių ir trombų atvejų augimas.

Galbūt situacija ims keistis, nes pavyko iš dalies paviešinti slaptąsias vyriausybių ir farmacinių korporacijų sutartis. Kolegė iš Italijos pateikė skundą prieš ES. Ji rado dokumentus, kuriuos gamintojai pateikė Europos vaistų agentūrai. Ten nurodyta, kad gamintojai nežino, ar vakcina pavojinga. Ten rašoma, kad vyriausybės turi apsaugoti farmacininkus nuo atsakomybės bei neleisti taikyti alternatyvių gydymo metodų.

Ką pasaulio turtuoliai ir jiems pavaldūs politikai planuoja daryti toliau? Bilas Geitsas (Bill Gates) nuolat kalba apie populiacijos kontrolę. Afrikoje ir Indijoje kalbama, kad vakcinos sterilizuoja moteris ir vaikus. Būtent todėl norintys mažinti gyventojų skaičių palaiko vakcinacijos idėją.

Siekiama sukurti chaosą, pandemijas, pilietinius karus. Padaryti viską, kad pavyktų įtikinti žmones, jog vietinės valdžios su problemomis nesusitvarko, todėl reikia pasaulinės vyriausybės. Klausas Švabas (Klaus Schwab) pasakė, kad iki 2030 m. žmonės nebeturėtų jokio turto ir tada jie bus laimingi.

Vienas esminių aspektų – jie nori atsikratyti grynųjų ir įdiegti skaitmeninę valiutą, kurią duos, jei būsite geri. Tai primena Kinijos socialinių kreditų sistemą, teigia mąstantys žurnalistai, medikai, mokslininkai.

Dabartinį chaosą sukūrę žmonės yra psichopatai ir sociopatai. Todėl K.Švabas ir subūrė Pasaulio ekonomikos forumą, kur tokie gali susitikti. Taip pat jie per Jaunųjų lyderių programą ugdo savo marionetes. Tarp pirmųjų buvo B.Geitsas ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel. Programą taip pat baigė Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas (Emmanuel Macron), Austrijos kancleris Sebastijanas Kurcas (Sebastian Kurz), ES komisijos pirmininkė Ursula fon der Lejen (Ursula von der Leyen) ir kiti.

Bendras vaizdas slogus, bet pasaulyje įsibėgėja teisminiai procesai. Jau įrodyta, kad PGR testai negali būti kovos su pandemija priemonė. Berlyno Koronaviruso tyrimo komitetas irgi surinko daug įrodymų, kad pandemijos valdymas neturi nieko bendra su medicina.

Kokie tikrieji siekiai? Sunaikinti nacionalines ekonomikas, padaryti žmones priklausomus nuo jų kontroliuojamų tiekimų grandinių, atimti viduriniosios klasės turtą, perleidžiant jį ypač turtingiems, sumažinti populiaciją ir perimti likusiųjų kontrolę.

Jie nori sukurti pasaulinę vyriausybę, bet mes dar turime galimybę juos sustabdyti, nes pagaliau tai iškilo į viešumą. Be teisinių pastangų, ką darome mes ir neparsidavusi žiniasklaida, yra trečias lygmuo – dvasinis. Kita pusė prie jo prieigos neturi. Būtent dvasingumas yra mus žmonėmis darantis aspektas.“

Šaltinis: Respublika