LVAT pranešimas apie bylą Nr. R-8-662/2021

Laba diena,

Teismas, išsprendęs pareiškėjų piliečių referendumo iniciatyvinės grupės koordinatorių Nendrės Černiauskienės, Tauro Jakelaičio ir Zigmo Vaišvilos skundo dėl atsakovo Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo panaikinimo  ir įpareigojimo atlikti veiksmus priėmimo klausimą, siunčia 2021 m. liepos 5 d. nutartį.

Atsakovui Lietuvos Respublikos Vyriausiajai rinkimų komisijai siunčiamas pareiškėjų skundas ir nutartis. Atsakovas įpareigojamas iki 2021 m. liepos 6 d. 11:00 val. pateikti teismui (el.paštu g.aleliunaite@lvat.lt) atsiliepimą į pareiškėjų skundą bei visus turimus su pareiškėjų skundu susijusius dokumentus, įskaitant ir pareiškėjų prašomus išreikalauti Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos 2021 m. birželio 29 d. posėdžio protokolą, duomenis apie į Lietuvos Respublikos Vyriausiosios rinkimų komisijos 2021 m. birželio 29 d. posėdį atvykusius piliečių referendumo iniciatyvinės grupės dėl privalomojo referendumo dėl Lietuvos Respublikos konstitucinio įstatymo dėl Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų priėmimo narius registravimo.

Pranešame, kad bylos nagrinėjimas paskirtas žodinio proceso tvarka 2021 m. liepos 7 d.  9.00  val.  Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme (Žygimantų g. 2, Vilnius).

Prašytume iki 2021 m. liepos 6 d.  12.00  val.   informuoti teismą el.paštu g.aleliunaite@lvat.lt, ar sutinkate, kad teismo posėdis būtų rengiamas nuotoliniu vaizdo konferencijos būdu, naudojant „Zoom“ programines priemones. Jei būtų rengiamas nuotolinis teismo posėdis, prašytume proceso dalyvių pranešti teismui (g.aleliunaite@lvat.lt,) savo elektroninio pašto adresą. Šalies nurodytu elektroninio pašto adresu siunčiama nuotolinės vaizdo konferencijos nuoroda, suteikianti galimybę dalyvauti posėdyje.

PRIDEDAMA.2 lapai.

Pagarbiai
Gitana Aleliūnaitė
Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo
raštinės vyriausioji specialistė 

LVAT nutartis dėl bylos Nr. R-8-662/2021