Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos narių spaudos konferencija. 2019.03.22

Lietuvos Visuomenės Tarybos pranešimas spaudai
2019 m. kovo 22 d. Vilnius

Lietuvos Visuomenės Taryba, laiku ir dalykiškai reaguojanti į mūsų valstybės skaudžiausias bėdas, valdžiai užduodanti nemalonius klausimus ir teikianti  dalykiškus pasiūlymus, netruko sulaukti aršių provokacijų. Laisvės TV Lietuvos „elitu“ prisistatę Algis Ramanauskas, Rita Miliūtė be jokių įrodymų paskelbė, kad atskleisti Lietuvos „bomžai“ – prieš Lietuvos Respubliką Kremliui dirbantis propagandinis apmokamas tinklas, kuriame ir LVT valdybos pirmininkas Zigmas Vaišvila, valdybos narys Bado akcijos Daukanto aikštėje prie Respublikos Prezidento rūmų organizatorius Donatas Šulcas.

Zigmas Vaišvila kreipėsi į prokuratūrą, kad eilinį kartą jam ir kitiems Lietuvos priešams – „bomžams“ – būtų iškelta baudžiamoji byla.

Kovo 22 d. spaudos konferencijoje Seime Zigmas Vaišvila priminė Ritai Miliūtei į Kremliui už atlygį dirbančių „bomžų“ gretas įtraukti ir Prezidentą Valdą Adamkų, kuris taip pat piktinosi Lietuvos miškų iškirtimu. Šis Lietuvos „elitas“ į Kremliui dirbančiųjų „bomžų“ gretas šiemet nebeįrašė „Laisvo laikraščio“ ir Aurimo Drižiaus.

LVT valdybos nario Stanislavo Ladinskio ginčas teisme davė pirmuosius rezultatus dėl metinio neįleidimo į Seimą. Vadovybės apsaugos departamentas teisme paaiškino, kad jie tik vykdo Valstybės saugumo departamento nurodymą. LVT narys Vilmantas Povilaitis, privertęs teisingumo klausimais susidomėti ir Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, pateikė priešingą dokumentą – jam Valstybės saugumo departamentas paaiškino, kad tokių nurodymų nedavė. Bendri LVT narių veiksmai atskelidžia VSD melą.

Šiandien Registrų centras iš LVT narių ir valdybos narių išregistravo Zenoną Andrulėną, kurį LVT valdyba dar š.m. kovo 6 d. dėl šiurkščių įstatų pažeidimų pašalino iš LVT narių. Nuo š.m. sausio mėnesio Zenonas Andrulėnas, stabdydamas LVT narių priėmimą, neperduoda valdybai kandidatų į LVT narius užpildytų anketų, facebook Lietuvos Visuomenės Taryba valdymo ir kasos dokumentų.

Šiandien LVT valdybai teko priimti skausmingus sprendimus. Dėl šiurkščių įstatų pažeidimų iš LVT narių atleisti valdybos nariai Jonas Mažintas ir Kazys Serbenta, narė Dovilė Karlonaitė, iki visuotinio narių susirinkimo, kurį valdyba paskelbė įvyksiantį š.m. balandžio 27 d. Kaune, sustabdyta LVT valdybos nario Aurimo Drižiaus ir nario Aleksandro Valento narystė LVT.

Lietuvos Visuomenės Taryba