Šiandien Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro, LVT Valdybos pirmininko Zigmo Vaišvilos gimtadienis

Lietuvos Visuomenės Tarybos vardu sveikiname Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarą, Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos Pirmininką dr. Zigmą Vaišvilą su gražiu 66-erių metų gimtadieniu. 

Visi jį puikiai pažįstame, daugelis dar iš jaunystės laikų, kada Zigmas aktyviai dalyvavo Lietuvos išsivadavimo iš tuometinės Tarybų Sąjungos kovoje, matėme jo energiją, intelektą ir stiprią aurą, kuri mums visiems paliko neišdildomą įspūdį. Daugeliui ši energija, išsikovojus Nepriklausomybę, galimai tapo pavojinga kovoje dėl valdžios, todėl Zigmas buvo tiesiog užpultas visokiais būtais ir nebūtais kaltinimais, jį sunkia letena užgulė visa Lietuvos teisėsauga.

Tačiau ne taip lengva nugalėti žemaičio kraują turintį kovotoją, prilygstantį antikiniams herojams, tokiems kaip Heraklis, Achilas, Leonidas ir kt.

Matėme jo titaniškas pastangas, siekiant paskelbti 100000 Referendumo iniciatyvą, kada padėtis, nustojus galioti Referendumo įstatymui, atrodė beviltiška, matome jo visiškai neseną, tik prieš savaitę paskelbtą pergalę ilgoje trejų metų  Lietuvos Visuomenės Tarybos teisinėje kovoje su nepagrįstais kaltinimais ją užpuolusiais buvusiais bendražygiais.

Lietuvos Visuomenės Tarybos nariai dar kartą nuoširdžiai sveikina Zigmą Vaišvilą su gimtadieniu, palaiko jį nelengvoje asmeninio išsivadavimo kovoje ir linki jam sveikatos bei ištvermės  tame nelengvame kelyje.

Iki susitikimo Lietuvos Prezidentūroje! 🙂

Lietuvos Visuomenės Taryba, 2022.12.20.