Naujoji Betliejaus žvaigždė 2020.12.21-osios vakarą (Tiesioginė transliacija)

Tokių neramių artėjančių Kalėdų Lietuvos žmonės nematė seniai. Gal tik tėvai ar seneliai kada po karo. Tokio ilgo Advento, net iki sausio pabaigos, jokia bažnyčia jokiais laikais nebuvo nustačiusi, kaip dabar yra nustatyta valdžios. Net ir išsibarsčiusioms šeimoms nebėra galimybės susirinkti prie bendro Kūčių stalo. Ką jau kalbėti apie sekmadienį uždarytus lėktuvų reisus iš Jungtinės Karalystės, kur gyvena didžioji dalis mūsų emigracijos.

Nesinori minėti daugiau esančių nerimą keliančių priežasčių. Jas visi Lietuvos gyventojai ir taip supranta.

Kaip ten bebūtų, Kalėdos ateis. Ir ne bet kokios, o su naująja Betliejaus žvaigžde, kuri suspindės šį vakarą, prasilenkiant dviems planetoms galiūnėms Saturnui ir Jupiteriui. Pagal graikų mitologiją prasilenks tėvas Kronas ir sūnus Dzeusas, nuvertęs nuo sosto savąjį tėvą bei ištrėmęs jį į Tartariją, galima sakyti į dabartinę Rusiją plačiąja šio žodžio prasme. Galime atkreipti dėmesį, kad ir Nemuną senovės graikų geografas Klaudijus Ptolemėjus vadino Krono upe. To įrodymą matome senovinėje Gardino miesto graviūroje, kur pateikti abudu Nemuno upės pavadinimai:

Kodėl šis Titanų ištrėmimas iš Graikijos netapo dar viena lietuvių kilmės teorijos versija?..

Na, o mes nusikelkime į Romą, iš kur šį vakarą, 17:30 Lietuvos laiku, bus pradėta tiesioginė šios Antikinio pasaulio Dievų Jupiterio ir Saturno rokiruotės internetinė transliacija. Kokią viltį ar neviltį ji neša, pagalvokime kievienas pats sau: