Eugenijus Paliokas. Atsakau į TV3 klausimus (papildyta)

2020-10-01

Atsakau į TV3 klausimus

 

Dėl komentaro spaudai
Ugne Paulauskaite <ugne.paulauskaite@tv3.lt>

Atsakyti
An 2020-09-29 11:07

Kam:
Eugenijus Paliokas

Laba diena,

esu tv3.lt žurnalistė Ugnė Paulauskaitė. Gavome vienos skaitytojos laišką, kuriame ji prašo pasidomėti prieš metus viešumoje aptartą Jūsų šunų istoriją. Pridedu vieno straipsnio nuorodą kontekstui suprasti:

https://www.delfi.lt/letena/gyvunu-teises/kraupus-radinys-vilniaus-rajone-apleistame-name-iskankinti-ir-nepriziureti-sunys.d?id=80581155

 Kaip ir tarėmės telefonu, siunčiu Jums klausimus šia tema. 

 1. Trumpai papasakokite apie šią istoriją: iš kur šunys pas jus atsirado ir kodėl juos ten laikėte?
 2. Į kokius procesus buvote įtrauktas dėl šio įvykio?
 3. Policijos duomenimis, Jums buvo skirta 175 eurų bauda, tačiau ją mokėti atsisakėte. Kodėl?
 4. Kaip į šią istoriją reagavo Jūsų darbovietė?
 5. Mūsų skaitytoja sako, kad dėl tokio įvykio Jūs turėjote būti atleistas. Ar gavote kokį nors spaudimą iš VGTU, kad paliktumėte darbo vietą?
 6. Kur iš Jūsų paimti šunys yra dabar?

Iš anksto labai dėkoju už atsakymus!

 Pagarbiai
Ugnė Paulauskaitė
861558157

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Miela Ugne,

Jūs paminėjote žodį „kontekstas“, bet aiškiai neįvardijote „šio įvykio“, vietoj to pateikdama ne saviškės tv3.lt, bet delfi.lt nuorodą. Todėl trumpas mano atsakymas į pirmą klausimą nebus labai trumpas – noriu, kad suprastumėt/žinotumėt to, kas vyko 2019-jų metų Kovo 11-ąją šalia mano sodo namo (ir įvykių, įvykusių prieš tai ir po to), kontekstą ir tinkamai vertintumėt (ko labai viliuosi; bet, iškart pripažįstu, kad turiu LABAI BLOGĄ LIGŠIOLINĘ PATIRTĮ su amerikietiškąja TV3 – sovietmečiu būčiau tuo, beje, nepatikėjęs, nes tada žavėjausi JAV-omis).

Dabartinį TV3 susidomėjimą pusantrų metų senumo (2019 03 11) istorija sieju su savo dalyvavimu Seimo rinkimuose 2020 – esu kandidatas į Seimą daugiamandatėje rinkimų apygardoje sąraše Nr.4 bei Antakalnio vienmandatėje rinkimų apygardoje Nr.3. Šitaip drąsiai teigiu, nes:

a) kandidatų Antakalnio vienmandatėje rinkimų apygardoje Nr.3 diskusijoje, vykusioje Antakalnio seniūnijoje š. m. rugsėjo 17 d. 18 val. Antakalnio seniūnijoje (Antakalnio g. 17), jos organizatoriai – https://www.zinaukarenku.lt/ – man, vieninteliam iš dalyvavusių diskusijoje kandidatų į Seimą, uždavė klausimą kitokio pobūdžio negu likusiems kandidatams – būtent apie mano šunis (žiniasklaidos pusantrų metų senumo pranešimus pateikdami kaip tikrą tiesą); visi kiti klausimai visiems kitiems diskusijoje dalyvavusiems kandidatams buvo dalykinio pobūdžio.

b) Jūsų telefoninio skambučio man išvakarėse man darbo metu paskambino jauna moteris ar mergina, įvardijusi save mano kaimyne ir pakeltu balsu spaudė mane psichologiškai, šaukte šaukdama kad bent pasivaikščioti išvesčiau mano būste, esą, uždarytą šunį, kuris, man išvykus darban, loja ir kaukia; jokių mano paaiškinimų, kad šuns neturiu, neklausė; žr. http://paliokas.blogspot.com/2020/09/nesamas-suo-ir-kaimyne.html

c) Š.m. rudenį Vilniaus raj. PK, pažeisdamas LR įstatymus, man skyrė Jūsų 3-iame klausime minimą 175 eurų administracinę baudą už esą mano vėlgi prieš pusantrų metų padarytą administracinį nusižengimą, kurį padaręs nepripažįstu – šį baudos skyrimą apskundžiau teismui, bauda šiuo metu nėra galiojanti, tad Jūsų 3-iojo klausimo formuluotė netinkama.

d) Prieš gerą mėnesį Youtube pašalino daugiau negu 10 mano vaizdo įrašų, išbuvusių ten nuo 6 metų iki 1 metų, jų tarpe ir mano darytus vaizdo įrašus apie mano šunis, kuriuose galėtumėte matyti, kokios būklės jie yra.

Pakaks šitiek, norint suprasti, kad kalba eina apie Seimo rinkimus 2020, o ar aukščiau paminėtosios „technologijos“ vadintinos „baltosiomis“ ar „juodosiomis“, spręskite, Ugne, pati. Mūsų sąrašas Nr.4 yra opozicinis „valdžios partijoms“, tai galite matyti kad ir čia:

https://lietuvosvisuomenestaryba.lt/lietuvos-visuomenes-taryba/lietuvos-visuomenes-tarybos-pranesimas-spaudai-del-kreipimosi-lietuvos-vyriausiaji-administracini-teisma-2020-09-25/

Nesusilaikau nepaklausęs Jūsų, Ugne: ar, „gavę vienos skaitytojos/o laišką“, visada tiriate tame laiške nurodytą istoriją ar įvykį?

Po šio Įvado atsakau į Jūsų klausimus.

 1. Mano šunys – Skipi (žr. http://skipule.blogspot.com/2008/08/skipi-ir-dantes.html) palikuonys. Taigi, šuo mano gyvenime atsirado prieš 16 metų. Skipi (juk Rastinėnų rastinukė) nusivežiau tada į Litexpo rūmuose vykusią tarptautinę šunų parodą, kurioje tarptautinė žiuri, paprašyta nustatyti jos veislę, nusprendė: trumpaplaukis kurtas, labai graži, amžius – gal pora metų. Ji tokia – labai graži, švelni, gera ir supratinga – ir liko iki pat mirties (nugaišo 2018-tais). Pačią pirmąją, pačią stipriausią, jos pirmosios vados jauniklę, Biglę (žr. http://skipule.blogspot.com/2010/12/vienuolika.html), po policijos neteisėto „vizito“ 2019 02 15 vakare (žr. http://paliokas.blogspot.com/2019/02/blog-post_36.html), kai policijos pareigūnai neteisėtai įėjo mano privačion valdon ir netgi mano pastato patalpon, 2019 metų Vasario 16-tą dieną radau it nušautą šuolyje, pakibusią žemyn galva (žr. http://paliokas.blogspot.com/2019/02/blog-post_16.html

       (jos mirties priežasties tyrimą turiu).

Ugne, tv3.lt žurnaliste, užduodama klausimus, nutylėjote šią Jūsų darbovietės nuorodą: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/993486/salia-vilniaus-mirties-namai-siurpa-kelia-ir-zmonems-ir-gyvunams

Paskaitykim visi, pamatysim, jog ten minimas trikojis Kongas, Biglės pirmavedis, kuriam, vargšui, antrą jo gyvenimo parą (dirbau tada dviejuose universitetuose, gyvenau vienas, naktį išgirdau jį inkščiant – skaudėjo juk) Jakovo Veterinarijos centre (žr. https://www.vetmed.lt/) teko amputuoti, matyt, gimdymo metu pažeistą (tik ant odelės pakibusią) kojytę. Pažiūrėkit, koks užaugo (http://paliokas.blogspot.com/2013/04/two-seasons.html), turi dabar naujus namus (dėkui „SOS gyvūnams“, nors jam, Kongui, mano buvęs studentas, protezuotojas, buvo bene pirmąjį Lietuvoje šuns kojos protezą sumeistravęs). O pasiliko jis pas mane todėl, kad tada neradau žmogaus, kas imtų globoti trikojį juodą šuniuką. Kongas buvo ketvirtasis mano šuo, trečioji buvo Gotė –

tokia greita pajodžarga, tuose pačiuose Rastinėnuose įsivarė slyvos dyglį tarpupirštin, ėmė lakstyt trim kojom, veterinarai to giliai sulindusio dyglio nepamatė, tad ilgai ne nuo jo gydė – pakol vienas pastabesnis jį rado, ištraukė, koja nustojo pūliuot, sugijo, bet Gotė nebenorėjo lakstyt 4 kojom, nes ir 3-mis įjunko – peraugo tą amžių (2-4 mėn.), kada žmonės ima sau šunyčius – liko pas mane. Taigi, jau 4 šunys.

Sakykit, Juste, kur „normalus“ žmogus būtų dėjęs Gotę arba Kongą? Nestigo tokių „patarėjų“…

O paskui sekė pora tikrai sunkių, ypač po 2013-jų Vasario 16-sios (http://paliokas.blogspot.com/2014/02/su-vasario-16-ta.html), metų. Kai brolio mirties priežastį tiriantis medikas pasakė, kad „tavo brolio galvoj skylė pradegus“, Dievaž, apsidžiaugiau, kad turiu šunis – mat, nenorėjau irgi „neatpažįstamai sudegt su skyle galvoj nesudegusiame name“, kaip nutiko broliui ir dar 2 Lietuvos Respublikos piliečiams 2013-jų Vasario 16-ąją (žr. http://paliokas.blogspot.com/2018/06/blog-post_45.html); kaip matot pagal įrašo http://paliokas.blogspot.com/2013/04/two-seasons.html datą, šunų tada buvo 4).

Kodėl toks bailus esu, paklausit?

Ne bailus – tiesiog jau 14-tus metus gyvenu Pragare; o kodėl taip – suprasit paskaičiusi pirmuosius mano (beje, populiaraus https://www.google.com/search?q=d%C4%97stytojas&rlz=1C1GCEA_enLT869LT869&oq=d%C4%97stytojas+&aqs=chrome..69i57j0j69i59l2j0j69i61l3.10671j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8 )

https://www.google.com/search?rlz=1C1GCEA_enLT869LT869&sxsrf=ALeKk01-V2r5Z2EeYX8HbYJLhZ2-nShexg%3A1601574936082&ei=GBh2X-7UBM-SsAfroKXIAg&q=d%C4%97stytojas+nuovadoje&oq=d%C4%97stytojas+nuovadoje&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzICCAA6BAgAEEc6BAgAEB46BggAEAoQHjoGCAAQBRAeUIiGAViBuQFg4sQBaABwAngAgAF0iAHrB5IBAzYuNJgBAKABAaoBB2d3cy13aXrIAQXAAQE&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwjuwJXJ-5PsAhVPCewKHWtQCSkQ4dUDCA0&uact=5 tinklaraščio įrašus.

Per tuos beveik 14 metų daug patyriau ir pripratau prie apdairumo.

Tame https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/993486/salia-vilniaus-mirties-namai-siurpa-kelia-ir-zmonems-ir-gyvunams tv3.lt žurnalistas naudoja ir 2018 metų vasaros mano sode darytus foto kadrus, kai dvi televizijos – TV3 ir LNK susuko šmeižikiškiškus siužetus – esą, mano šunys Rastinėnų soduose sudraskė stirną. Tada nuo tų (administracinio pobūdžio) kaltinimų apsigyniau: http://paliokas.blogspot.com/2018/07/blog-post_68.html (paskaitykit, Ugne, tame šmeižte ir Jūsų darbovietė – TV3 – dalyvavo, platindama neatitinkančią tiesos informaciją) nesudraskė ir nedraskė mano šunys stirnos. Bet, pamąstęs, sudėjau įvykius chronologine tvarka ir parašiau šitą rašinį apie Lietuvos policijos persekiojimą, kurį patyriau ir patiriu ligšiol: http://paliokas.blogspot.com/2018/06/blog-post_30.html.

Kodėl mane persekioja?

Nes verčiau Lietuvos Prokuratūrą ištirti savo brolio ir dar dviejų Lietuvos Respublikos piliečių neatpažįstamą sudegimą mediniame name nesudegusiomis medinėmis sienomis, o įvykis buvo tiriamas, lyg tyčia, Vilniaus rajono PK, o kai tyrėjui pranešiau tai, ką žinau apie sudegusio namo šeimininko paskolintą didelę už parduotą žemę gautų pinigų sumą, tyrimas buvo nutrauktas anksčiau žadėto 3 mėnesių laikotarpio pabaigos. Po to prašiau aš, ir brolio sūnus prašė – nebetyrė: http://paliokas.blogspot.com/2014/04/mano-velykos-2014.html

http://paliokas.blogspot.com/2014/05/ka-tai-reiskia.html

Taigi, pakartosiu: po 2013-tų metų Vasario 16-sios mano gyvenimas gerokai pasunkėjo (apie maniškio automobilio padangų badymus iš šono ir ratų varžtų atsukinėjimus čia nepasakosiu, tik pasakysiu, kad į paskaitas važinėjau su 4 atsarginiais ratais – žinojo tai ir mano studentai, ir fakulteto vadovybė; visa tai galit rasti mano tinklaraštyje), vėliau, rimtai sugedus automobiliui, nebespėjau tinkamai prižiūrėti sodo namą (jis tinkamas gyventi, yra šildymas, vandentiekis ir kt., ten iki 2019 03 11 ir gyvenau, nuo 2011-ų metų, ten ir esu deklaravęs savo gyvenamąją vietą (http://paliokas.blogspot.com/2018/05/lietuva-yra-reketuva.html), pradėjo stigti laiko, tokiu būdu šunelių iš poros vadų liko dar keli bešeimininkiai, o ir, rimtai sugedus automobiliui, nebespėjau tinkamai prižiūrėti sodo namą – į darbą apie 30 km.

Po 2019 –jų Vasario 16-sios (http://paliokas.blogspot.com/2019/02/blog-post_16.html) išsinuomojau būstą Vilniuje (nuomos sutartį turiu, o išsinuomojau todėl, kad policijos grasinimai – ne juokas, tiesa?), kur po to, kai 2019-jų Kovo 11 –ąją perdaviau 8 savo šunis, sau pasilikęs 2 baltus – patinėlį ir patelę, apsistojau nuomojamame būste – ir saugiau, ir laiko susitaupo. Praėjus dešimčiai dienų likęs baltas patinėlis (kasdien jį lankiau, vėlai grįžęs ir aptikau įsilaužimą), išlaužus sodo namo Rastinėnuose dvejas duris (pagrindines ir rūsio) http://paliokas.blogspot.com/2019/03/blog-post_67.html, buvo pagrobtas – jis pabėgo vidiniais laiptais į rūsį, įsilaužėliai iš abiejų pusių rūsyje jį užspeitė ir pagavo, o dar po savaitės, atidarę mano automobilį Kaune, pagrobė ir baltąją patelę, žr. http://paliokas.blogspot.com/2019/03/baltuke-kaune.html).

Abiem atvejais kviečiau policiją (tą naktį http://paliokas.blogspot.com/2019/03/blog-post_67.html, Rastinėnuose laukiau 3,5 valandos, į paskaitas važiavau neišsimiegojęs), rašiau prašymus surasti nusikaltėlius, abiem atvejais buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai, abiem atvejais policija įsilaužėlių/grobikų nerado…

Juos rasti – tai ne dėstytojui protokolą surašyti – sunkiau.

Ugne, tv3.lt žurnaliste, ar žinote, kad 2013-jų metų Kovo 11-ją, kai iš anksto nutariau perduoti savo šunis „SOS gyvūnams“, išgavęs pažadą iš prieglaudos direktorės, jog jų nežudys, bet suras jiems šeimininkus, pastebėjau automobilį, prisiglaudusį po beržu netoliese, ir jame laukiančius du TV3 ŽURNALIŪGAS. Kodėl taip juos vadinu, suprasit pažiūrėjusi šį tada, 2013-jų metų Kovo 11-ją, mano ekspromtu darytą TV kontr-reportažą (juos, tuodu, rasit maždaug nuo 20 -tos įrašo minutės): https://www.facebook.com/watch/?v=347284852549510

ŠLYKŠTŪS, PASIBJAURĖTINI ŽURNALIŪGOS!

ŠLYKŠTŪNAI!

BJAURYBĖS!

Man jau 66 metai, esu mokslų daktaras, turiu docento pedagoginį vardą, esu Lietuvos rekordų knygoje kaip daugiausiai mokslinių pranešimų vienoje mokslinėje konferencijoje perskaitęs mokslininkas, skaičiau pranešimą 1-jame Europos matematikų kongrese Paryžiuje 1992 metais, kuriame tebuvome 6 dalyviai iš ką tik Nepriklausomybę atgavusios Lietuvos – ir dar kartą galiu pakartoti tai, ką ką tik parašiau didžiosiomis raidėmis.

Šį (https://www.facebook.com/watch/?v=347284852549510) ir dar virš dešimties mano vaizdo įrašų (vėlgi amerikietiškoje) Youtube prieš gerą mėnesį pašalino, bet Facebook-e jis išliko.

Kas toji Jūsų, Ugne, darbovietė yra, jeigu jai 3-jų Lietuvos piliečių nužudymas 2013-jų Vasario 16-tąją nė kiek neįdomus, o mano šunų perdavimas „SOS gyvūnams“ tiek įdomus, kad jos siųsta komanda tykojo po beržu atvykę beveik valanda anksčiau, negu sutariau su „SOS gyvūnų“ vadove?

Kas yra toji TV3, kuri nebūtą „stirnos Rastinėnų soduose sudraskymą“ 2018 metų vasarą transliavo visai Lietuvai, sugebėdama taip ir neparodyti tos stirnos, žr. https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/963568/siaubas-rastinenu-sodo-namelyje-vietiniai-negali-patiketi?

KAS JI?

Tiems, kas dar nepagalvojot, paaiškinu: nemažą dalį Rastinėnų soduose gyvenančiųjų ar poilsiaujančių (jų daug) TV3 ir LNK 2018-aisiai parodyti visai Lietuvai „stirnos draskymo siužetai“ tiek įbaimino (KAS GI PAGALVOS, KAD DIDŽIAUSIOS LIETUVOJE TV RODO NESAMUS DALYKUS?), kad teko savo šunis slėpti, uždaryti (prie to dar ir Vilniaus raj. Savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius prisidėjo gąsdinimais, kad mano šunys kieme netinkamai pririšti – o sekančiu „reidu“ (po 9 mėnesių) tos pačios dvi PRIVAČIOS KOMERCINĖS TV užsipuolė mane vėl, dabar jau kaltindamos žiauriu elgesiu su šunimis, laikant juos name, KURIS YRA TINKAMAS LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIUI GYVENTI IR DEKLARUOTI JĮ KAIP SAVO GYVENAMĄJĄ VIETĄ (http://paliokas.blogspot.com/2018/05/lietuva-yra-reketuva.html).

Beje, tada, 2013 – jų Vasario 16-tąją Jūsiškė, Ugne, TV3 klastojo savo „žinių“ (rašau kabutes sąmoningai) reportažą iš trijų Lietuvos Respublikos piliečių žūties vietos, žr. http://paliokas.blogspot.com/2013/03/filadelfijaus-akys.html (turiu daug gaisravietės nuotraukų).

Tepridursiu, kad pirmuose https://www.facebook.com/watch/?v=347284852549510 kadruose ( mano TV reportaže panaudoti ir 2018-jų metų mano gynybos nuo tada pateiktų kaltinimų „stirnos draskymu“ ) matoma maniškė Didžkė

dar gyva, o šiame https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/993486/salia-vilniaus-mirties-namai-siurpa-kelia-ir-zmonems-ir-gyvunams jau tv3.lt reportaže ją matot ir gyvą (iš ten ši jos nuotrauka), ir mirusią (ji guli šaldiklyje, suvyniota apklotan). Be paaiškinimų. PUIKI „REKLAMA“ TV3, TIESA?

 

Taigi, paaiškinu: kažkas ją, paliktą pririštą kieme, taip stipriai apnuodijo, kad jai galop net liežuvio galas nukrito – nors Jakovo Veterinarijos centre jai gydyti išleidau kelis šimtus eurų (o ten tikrai geri specialistai, ir jie labai stengėsi Didžkę išgelbėti), bet, kai, atrodė, kad ji jau atsigauna, jau vėl ėmė virškinti maistą – ji nugaišo, ant mano rankų, 2018-jų gruodį. Įšalas tada buvo žemėj, sunku palaidoti, tad paguldžiau ją šaldiklin. Šauniąją Didžkę https://paliokas.blogspot.com/2019/03/blog-post_87.html, gelbėjusią ne tik mane, bet ir savo draugą Briedį, kuris irgi patyrė Jakovo veterinarijos centro specialistų globą (nepigią), o aš ta proga – Vilniaus policijos (o gal ir dalykų esmės nesuprantančių, žiniasklaidos atbukintų, stereotipais temąstančių, žmonių) persekiojimus (http://paliokas.blogspot.com/2018/06/blog-post_30.html.). Briedis pasveiko, gyvena dabar šalia prof. Vytauto Landsbergio (ir dar vienas iš 3-jų profesoriaus kaimynų laiptinėje turi mano šunį – Biglės sesę).

 

 1. Dalį procesų jau papasakojau atsakydamas į pirmą klausimą, kitų tikrai nenoriu prisiminti, bet tiek to: atsakinėjau į grasinančius telefono skambučius, aiškinausi giminėms ir pažįstamiems, patyriau, ką reiškia būti įtariamuoju tyrime pagal BK (baudžiamojo kodekso) straipsnį, ir t.t. ir pan. Ikiteisminis tyrimas, įtariant mane žiauriai besielgus su šunimis, nutrauktas.
 2. Atsakiau į šį klausimą Įvade – Vilniaus raj. PK administracinę baudą už prieš pusantrų metų (vis sukamės apie tą pačią šventinę 2019-jų Kovo 11-ąją) tariamą mano nusižengimą paskyrė, pats pažeisdamas keletą teisės aktų, prieš tai it „karšta bulve“ pasimėtęs nuobaudos skyrimo pareigą pagal 2020 metais surašytą protokolą su Vilniaus raj. Savivaldybe ir atgalios (kas čia per fokusai – nenorom pagalvosi, kad „tokį užsakymą/nurodymą“ gavo) – to nusižengimo, už kurį „išrašyta“ bauda, nepripažįstu padaręs. Vilniaus raj. PK sprendimą apskundžiau teismui, nuobauda nėra įsigaliojusi. Net nenorom tai vėlgi sieju su dalyvavimu Seimo rinkimuose 2020 – juk vėl kalbama apie pusantrų metų senumo dalykus, ir kalbama dabar, prieš pat rinkimus.
 3. Savo santykių su darboviete – Vilniaus Gedimino technikos universitetu – nekomentuosiu.
 4. Savo santykių su darboviete – Vilniaus Gedimino technikos universitetu – nekomentuosiu.
 5. Du iš jų tebėra „SOS gyvūnuose“ (kas savaitę ten juos lankau, nuo pat 2019-jų kovo, žr. http://paliokas.blogspot.com/2019/04/blog-post_4.html ), kiti turi naujus namus ir šeimininkus. O juk praėjo jau pusantrų metų, kai „SOS gyvūnai“ stengiasi jiems surasti šeimininkus. Gaila, kad negaliu dabar parodyti pašalintų iš Youtube vaizdo įrašų, kuriuose siūlau šunis naujiems šeimininkams, nufilmavęs juos prie Elniakampio ežero (dalis tų kadrų panaudota čia: https://www.facebook.com/watch/?v=347284852549510).

 

Eugenijus Paliokas, doc. dr.                                                         Vilnius, 2020 metų spalio 1-a diena

P.S. Beje, vakar „surizikavau“ šiuo http://paliokas.blogspot.com/2020/09/blog-post_0.html įrašu – tenorėjau parodyti, kiek mums terūpi gyvūnų teisės (patys nesikastruojame/nesisterilizuojame, kaip gyvūnų prieglaudose sterilizuojame/kastruojame šunis, patys į anglijas bėgame, o šuneliams pabėgti – neleidžiame), kokie nuolankūs esame: britų pabarimų paisome, bet patys jų nepabarame (kai jie „už dyką“ pasiima mūsų užaugintą/išmokslintą jaunimą, bet grąžina mums čia, Lietuvoj, prasikaltusius mūsiškius – pačiam teko pavėžėt tokius deportuotus iš Britanijos Lietuvos Respublikos piliečius, besiglaudžiančius Rastinėnuose. Vienas jų buvo deportuotas todėl, kad britai sužinojo, jog jis 1990-siais susimušė Justiniškėse – sakykit, kas Britanijos valdžiai šitokius duomenis perdavė? Kadangi šiame įraše eina kalba apie neišmanėlišką rašinį apie kalių vadas – pastebėsiu, kad nė viena iš maniškių perduotų „SOS gyvūnams“ kalyčių nesilaukė – aš nebuvau ir nesu nelegalus šunų veisėjas, o patinėlius ir pateles visada laikiau atskirai. Tiesa – šiame https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/963568/siaubas-rastinenu-sodo-namelyje-vietiniai-negali-patiketi TV3 reportaže pačiais žiauriausiais mano šunimis pavadintos pirties patalpoje uždarytos kalės – su „atradimu“ Jus, TV3, ir sveikinu.

Ugne, ko gero negirdėjot šio įrašo https://www.youtube.com/watch?v=PIG8BuDsgrI – paklausykit, jame, lyg tyčia, ir išgirsit apie Lietuvą paliekantį šunį, ir apie darbą besivaikant banko pažadą/banknotą;)

Parašė: Eugenijus Paliokas ties 18:18

P.S. Šių metų spalio 5-tą tv3.lt portale išėjo žurnalistės Ugnės Paulauskaitės nelabai baisus, bet su baisiu pavadinimu straipsnis šia tema.