Pranas Valickas. Ar apginsime Konstituciją?

Ar apginsime Konstituciją?

 

2020 rugsėjo 23 dieną „2020 metų Seimo rinkimų daugiamandatės rinkimų apygardos debatų“ laidoje transliuotoje per LRT televiziją aš pasisakiau prieš Stambulo Konvencijos ratifikavimą. Pasakiau taip: „Dabar tiesiai šviesiai – lytys yra dvi ir jokių kitokių nėra. Čia yra gamtos kūrinys, o ne visokių filosofų iškrypėlių sumanymas. Dabar kitas dalykas: prisidengdami labai gražiais lozungais apie moterų gynimą, jie nori prastumti homoseksualistų pederastų šeimas, įteisinti kaip normalias šeimas. Ką tai reiškia; o tai reiškia, kad jie, iškrypėliai tada galės įsivaikinti vaikus, įsivaikinti ir įsivaikinę juos kankinti, išnaudoti, žaginti. Ir tai yra paslėpta forma bandoma prastumti pedofilijos legalizavimą.

Laisvės partijos nariai Evelina Dobrovolska ir Tomas Vytautas Raskevičius už mano pasisakymą TV laidoje mane apskundė policijai. Policija skundą atmetė motyvuodama, kad aš nepadariau jokio nusikaltimo. Tada jie policijos nutartį apskundė prokuratūrai ir pastaroji iškėlė man bylą. Teisėjas Vladimir Berezovskij nutarė, kad padariau nusikaltimą. Jo nutartį apskundžiau apeliaciniam teismui.

Aš ginu Lietuvos Konstituciją, kurios 38 straipsnis skelbia:

Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę ir tėvystę.
Santuoka sudaroma vyro ir moters sutarimu.

Žodžiu pagal Konstituciją yra tik dvi lytys – vyras ir moteris; šeima yra vyro ir moters santuoka ir jokių kitokių šeimų nėra. O Stambulo Konvencijoje tvirtinama, kad lytis yra socialinis konstruktas ir todėl visos homoseksualizmo formos yra atskiros lytys, t.y. lyčių yra begalinė daugybė, ir toliau Stambulo Konvencija reikalauja, kad ją ratifikavusios šalys privalo leisti santuoką (t.y. kurti šeimas) visoms daugybinėms lytims tarpusavy, o taip pat ir įsivaikinti svetimus vaikus.

Toliau – 7 Lietuvos Konstitucijos straipsnis skelbia:

Negalioja joks įstatymas ir kitas aktas priešingas Konstitucijai.

Lietuvos Konstitucijos 3 straipsnis skelbia:

Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą ir konstitucinę santvarką.

Stambulo Konvencija prieštarauja Lietuvos Konstitucijai ir todėl negali būti ratifikuota. Tačiau „Laisvės partija“ mane už Konstitucijos gynimą padavė į teismą ir teismas nori mane nuteisti už tai, kad ginu Konstituciją.

Reikia pinigų apmokėti advokatams už pagalbą bylinėjantis. Byla gali nesibaigti Apeliaciniame Teisme.

Pranas Valickas, 2021 gruodžio 10 d.

Paramą galima suteikti per „Lietuvos Visuomenės Tarybą“: