Kazys Grabys. Atviras laiškas Zigmui ir LVT valdybai

Atviras laiškas Zigmui ir LVT valdybai

 

Peržiūrėjus  2021.02.24d  Zigmo ir A.Nako spaudos konferenciją LRS, likau šokiruotas. Zigmas atvirai ir pasipiktindamas smerkė Peticijos ,,Tautos  balsu” parašų rinkimo iniciatorius ir pačią akciją.  Ši iniciatyvinė grupė buvo pavadinta anonimine (apsišaukėliška), nes ji niekur neįregistruota.  Bet lygiai taip pat būtų galima pavadinti ir Pranciškaus Šliužo (galimai vėliau nužudyto) organizuoto Tautos Referendumo iniciatyvines grupes, jos taip pat nebuvo niekur registruotos, išskyrus VRK bedrąją  grupę. Mano  bendražygiai taip pat negirdėjo, kad Peticijų ar kitu tikslu renkamų parašų  asmenys privalėtų registruotis. Tautos dalies parašus rinkęs R.Grinevičius  spaudos konferencijoje buvo kaltinamas vengimu bendradarbiauti ir dalyvauti LRS spaudos konferencijose. Kiek yra informacijos žiniasklaidoje   R.Grinevičius pasirinko signatarą  Algirdą Endriukaitį, nes vien politikavimu užsiimti nenorėjo, nes LVT esančiomis  partijomis, bei kai kuriais buvusiais veikėjais negali pasitikėti.  

Man ir mano bendražygiams baisiausia staigmena buvo, kai Zigmas pradėjo ginti pagarsėjusią Vaikų teisių ir apasaugos tarnybos (vadinamą  vaikų grobimo tarnyba) veikėją Šakalienę, o po to ir Laisvės (džiaugsmo) partijos ir LGBT aktyvų veikėją LRS  Žmogaus teisių  komiteto pirmininką Raskevičių.  Šis ,,Socialinės lyties” ir  ,,Stambulo konvencijos” įstatymo  priėmimo ir įgyvendinimo vienas iš  iniciatorių po LRS rinkimų atvirai pareiškė: ,, Aš turėjau svajonę, kad ši valstybė dirbtų  LGBT žmonėms” .

Zigmai kas tau atsitiko? Kodėl nusisukai nuo tikrųjų patriotų? Kodėl apsiėmei ginti pavojingiausius Tautos priešus? Juk Tavo tokie veiksmai  kardinaliai kertasi su  LVT Įstatais ir jos morale, bei Tautos tikslais.

Kreipiuosi į  LVT  valdybos narius  prašydamas  šios  neeilinės  situacijos atskiros  analizės ir  svarstymo.  Kviečiu  visus  valdybos narius  atvirai išsakyti  savo nuomones bei  pateikti  siūlymus, kaip išspręsti  jau senokai  valdyboje  tvyrančią ,,nesveiką” situaciją.

Kazys  Grabys,
2021.02.27 d.